O nás

Co můžeme nabídnout?

S dlouhou historií a pokorným přístupem k našim klientům se firma David Dvořáček s.r.o. etablovala jako důležitý hráč na realitním trhu i ve stavebním průmyslu za dobu více než 15 let. Naše úspěchy jsou odrazem vynikajícího týmu, jehož práce nám umožňuje nabízet služby té nejvyšší kvality jako žádný jiný realitní specialista.

Každý případ řešíme individuálně a s respektem k potřebám našich klientů. Pomáháme Vám se navigovat v realitním trhu i ve stavebním prostředí a zajistit, že každý krok směrem k prodeji, nákupu nebo stavbě nemovitosti, je radostným a smysluplným procesem. Naše práce je pečlivě připravená, efektivní a cenově dostupná.

Naše znalosti, zkušenosti a oddanost nás dovedly k ocenění nejlepšího makléře měsíce. Věříme, že cesta nebyla vždy snadná, ale díky spokojenosti našich stálých klientů, kteří se k nám opakovaně vracejí, víme, že naše práce má smysl.

Věříme, že spolupráce s firmou David Dvořáček s.r.o. vám přinese očekávané výsledky. S pokorou i hrdostí stojíme za excelentními lidskými výkony naší společnosti.

Náš tým

Profesionalita

Potrpíme si na službáchnejvyšší kvality a proto všechny naše nemovitosti prodáváme pouze pod exkluzivní smlouvou (jsme proto schopni vždy garantovat rozsah publikovaných informací).

Spolehlivost

O prodej se postaráme vždy komplexněod rezervacepo předání.

Férové jednání

Nevystavujeme klienty žádnému riziku, vždy jednáme fér a objektivně je zasvěcujeme do celého obchodu.

Aktivní komunikace

Dbáme na maximální bezpečí a informovanost klienta, rozhodnutí sdílíme společně a pečlivě připravujeme společné kroky.

Seznamte se s naším týmem

David Dvořáček
David Dvořáček
jednatel společnosti
David Dvořáček
jednatel společnosti
Iva Dvořáčková
Iva Dvořáčková
asistentka
Iva Dvořáčková
asistentka
Lenka Šlechtová
Ing. Lenka Šlechtová
účetní
Ing. Lenka Šlechtová
účetní
Mgr. Marek Hrouda - realitní makléř
Mgr. Marek Hrouda
makléř
Mgr. Marek Hrouda
makléř
Ing. arch. Jakub Chobotský
Ing. Jakub Chobotský
architekt, projektant
Ing. Jakub Chobotský
architekt, projektant

Reference

Děkuji za vaše ohlasy
zdroj: Google, Firmy.cz, Facebook

VYNIKAJÍCÍ
9 hodnocení na
Tomáš Zika
Tomáš Zika
13/09/2023
Pokud chcete prodat nebo koupit nemovitost, tak pan Dvořáček je ta správná osoba. Nám dopomohl k vysněnému domu a zároveň zařídil prodej našeho bytu ve velmi krátké době. Velice profesionální a flexibilní přístup. Mohu jen doporučit A ještě jednou děkujeme
Barbora Sedmíková
Barbora Sedmíková
05/11/2022
Spolupráci s panem Dvořáčkem můžeme vřele doporučit. Byl velice ochotný vyřešit každý problém a vše dokonale vysvětlit. Velice přátelské a profesionální vystupování. Komunikace byla rychlá a bezproblémová. Jsme rádi, že jsme s ním mohli spolupracovat.
Lucie Ondráčková
Lucie Ondráčková
18/05/2022
Pan Dvořáček je velmi příjemný a spolehlivý. Pracuje rychle, o své klienty se stará do poslední maličkosti a naslouchá jejich přání. Jsem moc ráda, že jsem se na něho obrátila a spolupracovala s ním. Moc děkuji a doporučuji všem 😊.
David Chobotský
David Chobotský
16/05/2022
Michaela Hnyková
Michaela Hnyková
12/12/2020
S panem Dvořáčkem byla skvělá a rychlá komunikace. Jednal s námi profesionálně a zároveň přátelsky. S ničím nebyl problém, vše nám pomohl co nejdříve zařídit a pomohl nám tak k novému spokojenému bydlení. Mockrát děkujeme a vřele doporučujeme!
Jiri Bartonek
Jiri Bartonek
25/08/2020
Spolupráce s panem Dvořáčkem je naprosto vynikající. Pan Dvořáček je velice ochotný, komunikace je blesková, vždy rád a dobře poradí. Prodej mého bytu byla procházka růžovým sadem. Panu Dvořáčkovi naprosto důvěřuji a velice rád využiji jeho služeb i v budoucnu. Děkuji mnohokrát!!
Kristýna Bartoňková
Kristýna Bartoňková
17/08/2020
Byla jsem s panem Dvořáckem naprosto spokojená, milé vystupování, profesionální přístup, ochota zařídit vše pro klienta, za mě doporučuji👌
Zdeňka Lánová
Zdeňka Lánová
02/04/2020
S prodejem rodinného domu jsem neměla žádné zkušenosti. Přestože se vyskytly různé komplikace, pan Dvořáček za mě všechno vyřešil, o nic jsem se nemusela starat. Jeho sluzby můžu všem doporučit.
Renáta Čtvrtečková
Renáta Čtvrtečková
23/03/2020
Ráda bych poděkovala za profesionální přístup a kompletní pomoc při nákupu nemovitosti. Služby pana Dvořáčka mohu všem doporučit. Maximální spokojenost.

Z našeho blogu

Kupte starý byt a rekonstrukci nechte na nás

Ve společnosti David Dvořáček s.r.o. rozumíme kouzlu a potenciálu, který staré byty...
Pokračovat ve čtení
Trendy v hypotékách

Potřebujete si vzít hypotéku na vysněné bydlení a neorientujete se v bankovním světě? Pomůžeme Vám!

Hypoteční úvěry jsou základním kamenem při koupi nemovitosti, avšak aktuální realitní...
Pokračovat ve čtení
Úskalí při prodeji a koupi nemovitosti

Úskalí při prodeji a koupi nemovitosti

Prodej i koupě nemovitostí není jednoduchý proces. Před jeho podstoupením je potřeba...
Pokračovat ve čtení

Porovnejte nabídky

Porovnat