Volná místa

Aktuálně hledáme pracovníky pro tyto pozice:

Volná pracovní místa

Realitní makléř/ka

Pro naši rodinnou realitní společnost vypisujeme výběrové řízení na pozici realitního makléře pro Královéhradecký kraj. Hledáme zodpovědného a obchodně založeného kolegu, který umí vystupovat, má obchodního ducha a chce se učit novým dovednostem.

Jaká bude náplň tvé práce?

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí v oblasti prodeje nemovitostí.
  • Péče o stávající zákazníky.
  • Telefonická komunikace se stávajícími i novými klienty.

Co očekáváme

  • VŠ či SŠ vzdělání.
  • Zkušenosti v obchodě (nemusí být makléřské).
  • Chuť pracovat a vytvářet kolem sebe příjemné pracovní prostředí.
  • Umět se nadchnout pro svou práci a motivovat pracovní tým kolem sebe.
  • Převést na sebe odpovědnosti za kvalitu práce, umět se rozhodovat a dotáhnout věci do konce.
  • Pracovní dobu PO – PÁ 8:00 – 16:00.
  • Reference z předchozího zaměstnání.
  • Samostatné uvažování a dodržování dohod.

Co nabízíme

  • Měsíční mzda 50 – 150.000 Kč.
  • Motivační provizní systém 70/30  (70% zůstává makléři).
  • První 2 měsíce dotovaný provoz v rámci zaškolení.
  • Zázemí moderně zařízené kanceláře s vynikajícím kolektivem.
  • Zvýhodněný pronájem služebního vozidla (s možností využití pro soukromé účely).
  • Zvýhodněný pronájem mobilního telefonu s neomezeným voláním (s možností využití pro soukromé účely).
  • Školící program pro dosažení vysokých cílů výdělku i osobního rozvoje ve firmě.
  • Nástup možný ihned.

Porovnejte nabídky

Porovnat