Pojištění a odbornost

Pojištění naší kanceláře

Námi poskytované služby i realitní makléř je pojištěna dle zákona o realitním zprostředkování, kterou v roce 2020 schválila vláda ČR. Klienti nemusí mít obavy, protože míra pojištění je u nás vyšší, nežli nám ukládá zákon. Pojištěny máme veškeré transakce do výše 10.000.000 Kč. V případě potřeby sjednáváme vždy individuální pojištění. Pevně věřím, že služby pojišťovny nebudeme muset nikdy využívat, ale znáte to, je to jistota.

Odborná znalost stanovená zákonem

Patříme mezi první kanceláře v ČR, kteří míru osobního vzdělání a právních služeb berou vždy velmi vážně.  Již v roce 2016 jsme se vydali odlišnou cestou a získali nejvyšší ocenění kvality v oboru realitního práva. Systém znalostí dle normy ISO ČSN EN 9001 byla pro nás i naše klienty zcela nepřekonatelná. I dnes si držíme vysoký standard a posouváme hranice odbornosti výš. Nejen, že si stále držíme ISO 9001, ale samozřejmě splňujeme i nařízení vlády ČR. Za naše služby i své makléře, přebírám osobní záruky. 

Pojistná smlouva pro pojištění odpovědnosti

za škody způsobené při výkonu svého povolání

Pojistná smlouva

Stáhnout celou smlouvu v PDF

Osvědčení

Osvědčení ČESKÉ BANKOVNÍ ASOCIACE

o úspěšném absolvování odborné zkoušky pro poskytování nebo zprostředkování úvěrů na bydlení.

Norma ISO ČSN 9001

Systémová znalost normy ISO ČSN 9001

Osvědčení o úspěšném absolvování odborné zkoušky pro poskytování: 1. práva v realitní činnosti 2. finanční poradenství v realitní činnosti 3. znalost podnikatelského prostředí v ČR 4. provozování činnosti realitní kanceláře 5. znalost IT technologií

Výpis z živnostenského rejstříku

Výpis z živnostenského rejstříku

novela zákona o realitním zprostředkování nám ukládá povinnost podnikat v režimu vázané živnosti s doložením odborné způsobilosti.

Porovnejte nabídky

Porovnat