Stavby David Dvořáček

Vážení zájemci,​ pokud jste dorazili až sem, určitě byste se rádi dozvěděli více informací o našich stavbách.

Jsem opravu hrdý na to, že právě naše stavební firma má řemeslníky té nejvyšší kvality. Mezi naše klienty patří jak rodiny s dětmi, mladé páry tak i senioři. Asi si pokládáte otázku, proč si nechat postavit právě od nás?

Ve spolupráci se špičkovými projektanty a řemeslníky v oboru máte vždy záruku vysoké kvality provedeného díla. Naše domy jsou precizně zpracované, architektonicky nadčasové, technicky dokonalé a cenově dostupné.

Cílem naší vize, je poskytnou všem našim klientům harmonické, do detailu propracované moderního domy, které splní trendy bydlení 21 století. Všechny naše stavby jsou realizovány pod záštitou autorizovaných stavbyvedoucích, kteří dbají na to, aby každá stavba byla perfektně dokončena.

Všechny řemeslné práce jsou zhotoveny našimi smluvními partnery, kteří jsou proškoleni a koordinováni k dosažení vynikajících výsledků jejich práce.

Rodinný dům VILLAGE

dispozice 4kk

V ceně domu je:

Cena na dotaz

Moderní varianta rodinného domu VILLAGE nabízí za příznivou cenu 129 m2 užitné plochy v dispozici 4kk. Důmyslné řešení vnitřního prostoru je ideální pro pohodlný život 4 členné rodiny s dostatečnou nabídkou úložných prostor. Nadčasová a moderní architektura se sedlovou střechou je vhodná do měst i na venkov, vč. chráněných oblastí. Vnější vzhled lze měnit nejen co do barvy fasády a oken či střechy, ale objednat si můžete i stylové kryté parkovací stání nebo praktickou garáž. Do domu od nás se stačí už jen nastěhovat. 
* v případě zájmu o tuto variantu provedení, nás kontaktujte.

Zastavěná plocha Podlahová plocha Doba výstavby Stavební konstrukce
76 m²
129 m²
8 měsíců
cihla

Rodinný dům PRESTIGE

dispozice 4kk

V ceně domu je:

Cena na dotaz

Rodinný dům PRESTIGE charakteristický nadčasovou architekturu 21 století, spojenou s využitím moderních trendů ve stavebnictví. Náš dům se perfektně hodí jak na pozemky venkovského typu, tak i horské mýtiny

PRESTIGE působí ve všech ohledech komfortně a útulně. Se svými 134 m2 užitné plochy a dispozicí 4+kk poskytuje dostatek soukromí pro pohodlný život jak čtyřčlenné rodiny, tak i dvojice. Obdélníkový půdorys domu je velmi účelný a variabilní. Za zdařilé hodnotíme řešení vnitřních dispozic a celkový exteriérový dojem domu.

* v případě zájmu o tuto variantu provedení, nás kontaktujte.

Zastavěná plocha Podlahová plocha Doba výstavby Stavební konstrukce
88 m²
134 m²
8 měsíců
cihla

Rodinný dům PERFECT

dispozice 4kk

V ceně domu je:

Cena na dotaz

Rodinný dům PERFECT je charakteristický svou moderní architekturou, který se perfektně hodí jak na pozemky městskévenkovské tak i horské mýtiny.

PERFECT moderní typ domu, který nabízí dostatek soukromí pro pohodlný život jak čtyřčlenné rodiny, tak i dvojice. 2 nadzemní podlaží jsou velmi účelná a variabilní. Za zdařilé hodnotíme řešení vnitřních dispozic a celkový exteriérový vzhled domu osazený sibiřským modřínem.

Zastavěná plocha Podlahová plocha Doba výstavby Stavební konstrukce
98 m²
142 m²
8 měsíců
cihla Porotherm s izolací

Porovnejte nabídky

Porovnat