Chci prodat nemovitost

Velmi dobře vím, jak je těžké sjednotit nároky a představy klienta s určitým typem nemovitosti. Často slýchávám názory typu „My si to prodáme sami, vždyť na tom nic není, zaplatím si právníka a ten mi vše zařídí.“

Chcete-li zjistit skutečnou pravdu o tom, jak se nemovitosti prodávají, čtěte dál…

Právník Vám jistě smlouvu napíše, ale vy mu musíte říct, jak si celý proces přestavujete. Žádná nemovitost není stejná a každá vyžaduje individuální přístup…bohužel žádný právník za Vás nevyřeší překážky, které mohou po prodeji nastat / skryté vady, dlužníci, nesrovnalosti na katastru atd. a tím pádem Vás před nimi nemůže ani právně chránit. Zkrátka neexistuje žádná šablona, podle které byste si smlouvy připravili sami.

Představte si, že 90% prodávajících (samoprodejců) se nakonec obrátí na realitní kancelář.  Ptáte se, proč? Vysvětlení je velmi jednoduché.. kupující mají prostě strach, protože nesvěří své peníze do rukou někoho, kdo není právně zdatný o oboru realitního práva. Obavy kupujících jsou v některých případech tak velké, že raději nemovitost nekoupí a najdou si takovou, kterou bude prodávat specialista v oboru realit.

Velmi často bývá podceňována i otázka vyhledání správného kupujícího. V dnešním moderním světě plném sociálních sítí se můžete lehce napálit. Znám klienta pana Honzu, který si prodával byt sám a přišel o něj.. ozva se mi s žádostí o pomoci až po 4 měsících bezradného tápání co s tím ..? Honzy se ujal náš právní zástupce a již 2 let se soudí s lumpem, který měl vše velmi pečlivě dopředu promyšleno. Honza je zdárný příklad toho, jak lidé dělají věci, kterým nerozumí !

Běžný člověk prodává nemovitost jednou, maximálně dvakrát za život. A je opravdu bláhové se domnívat, že svou nemovitost zveřejní na internetu a on se nějaký ten kupec najde. Z vlastní zkušenosti Vás mohu ubezpečit, že z 99% jim zavolají pouze zástupci realitních kanceláří. Po několika neúspěšných měsících inzerce to vzdají. Vyhledají zástupce realitní kanceláře a požádají ho, aby se o vše postaral. Takový scénář nastane ve většině případů.

Ať se již jedná o DOMY, BYTY či POZEMKY, pro každý typ nemovitosti Vám najdu toho správného klienta. Již více jak 8 let úspěšně vytvářím databázi poptávajících klientů s kterými jsem v každodenním kontaktu a vím co přesně hledají.

Za odměnu 4,4%  získáte nadstandardní servis a maximální spokojenost s celým průběhem prodeje nemovitosti.

Vyplňte krátký formulář kliknutím na tlačítko níže a já se Vám brzy ozvu.

David Dvořáček

Kontaktujte mě

Chcete využít služeb realitního specialisty? Tak jste na správném místě. Nečekejte ode mě žádné nekalé praktiky. Nabízím profesionální a efektivní služby spojené s prodeje Vaší nemovitosti. Kontaktujte mě a sjednáme si nezávaznou schůzku ZDARMA.

Financování nemovitostí

Výkup nemovitostí

Chcete mít peníze za vaši nemovitost do několika hodin na účtu? Dejte nám vědět a vaši nemovitost vykoupíme za pro vás co nejvýhodnější cenu dle reálné tržní ceny.

odhad tržní ceny

Odhad tržní ceny

Plánujete prodat nemovitost, ale chcete znát její tržní cenu? Mám několik let zkušeností, znám skvěle trh a mám přístup do katastru nemovitostí. Tržní cenu odhadnu s téměř 100% jistotou. Kontaktujte mě.

Porovnejte nabídky

Porovnat