Reference

Děkujeme za vaše ohlasy

Na základě 5 hodnocení
Štěpánka Kreuzingerová
Štěpánka Kreuzingerová
09/12/2018
doporučuje
David Dvořáček je naprostý profesionál. Perfektní přístup. Maximální spokojenost při prodeji nemovitosti. Vřele doporučuji.
Pavlína Khorelová
Pavlína Khorelová
11/09/2017
doporučuje
Děkujeme panu Dvořáčkovi za skvělý přístup při prodeji našeho domu. Je to profesionál a velmi milý člověk. Vše probíhalo skvěle, bez komplikací a starostí. Mohu určitě doporučit 🙂
Markéta Brychová
Markéta Brychová
11/01/2016
doporučuje
Pan Dvořáček je opravdový profesionál.Při prodeji domku jsme se setkali s ochotný a milým přístupem. Sjednané termíny vždy dodržel. Pomohl nám při řešení mnoha problémů.Mohu všem vřele doporučit.
Iveta Haňavcová
Iveta Haňavcová
28/10/2015
doporučuje
Pan Dvořáček byl milý, spolehlivý, ochotný a trpělivý. Při koupi bytu jsme měli komlikace s naší bankou a on vše trpělivě komunikoval s prodávajícími.
Alice Hvozdíková
Alice Hvozdíková
09/10/2014
doporučuje
S prodejem domu jsem dosud neměla žádné zkušenosti, ale díky Davidovu profesionálnímu přístupu byly veškeré mé obavy zbytečné. O všechno se postaral za mě. Ještě jednou i touhle formou díky.
VYNIKAJÍCÍ
5 recenze na
Michaela Hnyková
Michaela Hnyková
12/12/2020
S panem Dvořáčkem byla skvělá a rychlá komunikace. Jednal s námi profesionálně a zároveň přátelsky. S ničím nebyl problém, vše nám pomohl co nejdříve zařídit a pomohl nám tak k novému spokojenému bydlení. Mockrát děkujeme a vřele doporučujeme!
Jiri Bartonek
Jiri Bartonek
25/08/2020
Spolupráce s panem Dvořáčkem je naprosto vynikající. Pan Dvořáček je velice ochotný, komunikace je blesková, vždy rád a dobře poradí. Prodej mého bytu byla procházka růžovým sadem. Panu Dvořáčkovi naprosto důvěřuji a velice rád využiji jeho služeb i v budoucnu. Děkuji mnohokrát!!
Kristýna Bartoňková
Kristýna Bartoňková
17/08/2020
Byla jsem s panem Dvořáckem naprosto spokojená, milé vystupování, profesionální přístup, ochota zařídit vše pro klienta, za mě doporučuji👌
Zdeňka Lánová
Zdeňka Lánová
02/04/2020
S prodejem rodinného domu jsem neměla žádné zkušenosti. Přestože se vyskytly různé komplikace, pan Dvořáček za mě všechno vyřešil, o nic jsem se nemusela starat. Jeho sluzby můžu všem doporučit.
Renáta Čtvrtečková
Renáta Čtvrtečková
23/03/2020
Ráda bych poděkovala za profesionální přístup a kompletní pomoc při nákupu nemovitosti. Služby pana Dvořáčka mohu všem doporučit. Maximální spokojenost.

Porovnejte nabídky

Porovnat