Reference

Děkujeme za vaše ohlasy

VYNIKAJÍCÍ
9 hodnocení na
Tomáš Zika
Tomáš Zika
13/09/2023
Pokud chcete prodat nebo koupit nemovitost, tak pan Dvořáček je ta správná osoba. Nám dopomohl k vysněnému domu a zároveň zařídil prodej našeho bytu ve velmi krátké době. Velice profesionální a flexibilní přístup. Mohu jen doporučit A ještě jednou děkujeme
Barbora Sedmíková
Barbora Sedmíková
05/11/2022
Spolupráci s panem Dvořáčkem můžeme vřele doporučit. Byl velice ochotný vyřešit každý problém a vše dokonale vysvětlit. Velice přátelské a profesionální vystupování. Komunikace byla rychlá a bezproblémová. Jsme rádi, že jsme s ním mohli spolupracovat.
Lucie Ondráčková
Lucie Ondráčková
18/05/2022
Pan Dvořáček je velmi příjemný a spolehlivý. Pracuje rychle, o své klienty se stará do poslední maličkosti a naslouchá jejich přání. Jsem moc ráda, že jsem se na něho obrátila a spolupracovala s ním. Moc děkuji a doporučuji všem 😊.
David Chobotský
David Chobotský
16/05/2022
Michaela Hnyková
Michaela Hnyková
12/12/2020
S panem Dvořáčkem byla skvělá a rychlá komunikace. Jednal s námi profesionálně a zároveň přátelsky. S ničím nebyl problém, vše nám pomohl co nejdříve zařídit a pomohl nám tak k novému spokojenému bydlení. Mockrát děkujeme a vřele doporučujeme!
Jiri Bartonek
Jiri Bartonek
25/08/2020
Spolupráce s panem Dvořáčkem je naprosto vynikající. Pan Dvořáček je velice ochotný, komunikace je blesková, vždy rád a dobře poradí. Prodej mého bytu byla procházka růžovým sadem. Panu Dvořáčkovi naprosto důvěřuji a velice rád využiji jeho služeb i v budoucnu. Děkuji mnohokrát!!
Kristýna Bartoňková
Kristýna Bartoňková
17/08/2020
Byla jsem s panem Dvořáckem naprosto spokojená, milé vystupování, profesionální přístup, ochota zařídit vše pro klienta, za mě doporučuji👌
Zdeňka Lánová
Zdeňka Lánová
02/04/2020
S prodejem rodinného domu jsem neměla žádné zkušenosti. Přestože se vyskytly různé komplikace, pan Dvořáček za mě všechno vyřešil, o nic jsem se nemusela starat. Jeho sluzby můžu všem doporučit.
Renáta Čtvrtečková
Renáta Čtvrtečková
23/03/2020
Ráda bych poděkovala za profesionální přístup a kompletní pomoc při nákupu nemovitosti. Služby pana Dvořáčka mohu všem doporučit. Maximální spokojenost.

Porovnejte nabídky

Porovnat