FAQ - nejčastější dotazy

Na co se nás nejčastěj ptáte

Odměna za zprostředkování prodeje se vždy počítá procentuálně, a to z finální prodejní ceny. Čím vyšší prodejní cena, tím vyšší naše odměna.  Jsme tak motivování, prodat Vaši nemovitost za nejvyšší cenu na trhu. Každou nabídku vytváříme individuálně v závislosti na atraktivitě nemovitosti, místě, kde se nachází či stavu v jakém je. Cílem našeho snažení je oboustranná spokojenost.

Nebudete. Všechny dosud vynaložené náklady jdou za námi.

Vaši nemovitost začínáme nabízet na veřejných i neveřejných portálech ihned po podpisu „Smlouvy o poskytování realitních služeb“

Díky našich zkušenostem v oblasti prodeje a výstavby nemovitostí, Vám přesně řekneme, jaké kroky podniknout pro rychlý prodej. Zpravidla se dá říct, že pokud se budete řídit našimi radami, dokážeme prodat nemovitost do několika týdnů. Samotnou délku prodeje poté ovlivňují i další faktory: prodejní cena, technický stav nemovitosti, právní stav nemovitosti a další. Vše analyzujme a samozřejmě společně konzultujeme.

Seznam našich služeb, které pro Vás zajistíme je poměrně pestrý.  Pro Vaši lepší orientaci uvádíme ty nejdůležitější:

a) ANALÝZA TRHU – provedeme analýza trhu a společně nastavíme prodejní cenu nemovitosti.

b) SBĚR INFORMACÍ O NEMOVITOSTI – Zjistíme informace o vaší nemovitosti (možnosti způsobu využití stavby či pozemku, aktuální informace z územního plánu, dostupnost inženýrských síti atd.)

c) PREZENTACE – vypracujeme prezentaci Vaší nemovitosti vč. 3D modelu pro lepší orientaci potenciálních kupujících.

d) PŘÍPRAVA K PRODEJI – připravíme nemovitost k prodeji a začneme aktivně oslovovat naše klienty.

e) ZASTUPOVÁNÍ – budeme Vás zastupovat při prohlídkách Vaší nemovitosti. Prohlídek se můžete účastnit i Vy.

d) ZÍSKÁNÍ ZPĚTNÉ INFORMACE – od každého klienta získáme písemné vyjádření o tom, jak se mu nemovitosti líbila nebo proč se rozhodl ji (ne) koupit.

e) REZERVAČNÍ SMLOUVY – připravíme rezervační smlouvy. U nás jsou všechny smlouvy 3stranné, máte tak vždy přehled o tom, jak se obchod vyvíjí.

f) KUPNÍ SMLOUVY, SMLOUVY O ADVOKÁTNÍ ÚSCHOVĚ – Spolupracujeme pouze s renomovanými partnery, kteří pro Vás připraví kupní smlouvy i smlouvy o advokátní úschovu.

g) HYPOTÉKA PRO KUPUJÍCÍHO – pro kupujícího zajistíme nejvýhodnější nabídku hypotečního úvěru v ČR.

h) KOORDINACE PRODEJE – koordinujeme časový harmonogram tak, abyste peníze za nemovitost dostali co nejdříve. Jedná se o komunikaci s bankami či pojišťovnami.

ch) PŘEDÁNÍ NEMOVITOSTI – poté co došlo k zavkladování vl. práva na nového majitele a Vy máte peníze na svém účtu, připravíme předávací protokol nemovitosti.

i) PŘEPIS ENERGIÍ – zajistíme pro Vás přepis energií na nového majitele

j) VAŠE SPOKOJENOST – obchod je u konce a my získáváme nárok na naši odměnu.

Ano, výkupem nemovitostí se také zabýváme. Nabídneme Vám nejvýhodnější cenu na trhu a zajistíme i odhlášení energií. Vše bez starosti a na klíč.

Specializujeme se na prodej nemovitosti v Královéhradeckém a Pardubickém kraji. Pokud se jedná o nemovitosti v jiném kraji, je potřeba se s námi o prodeji dopředu poradit.

Porovnejte nabídky

Porovnat